EN
EN
RU
EN
 

GTV logo

firma_gtv_styl.jpg

GTV z podwójną nagrodą Diament Meblarstwa 2017

Główna nagroda w kategorii design oraz funkcje mebla – w tegorocznej rywalizacji o miano najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz na podium stanęły aż dwa produkty GTV. Na wyróżnienie zasłużyły kolekcja uchwytów Senior oraz system do drzwi przesuwnych w szafach i garderobach - Flat Line.

 male logo DM

Tegoroczna edycja konkursu „Diament Meblarstwa” była wyjątkowa - zwłaszcza, że do rywalizacji stanęła rekordowa liczba zgłoszonych produktów w kilkunastu kategoriach. W skład kapituły oceniającej zgłoszone rozwiązania wchodzą doświadczeni architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych – czyli sztab ludzi, który o designie, dobrym projektowaniu i trendach zakupowych wie naprawdę wszystko.

GTV senior

To dla nas duże wyróżnienie, zwłaszcza, że statuetkę otrzymały dwa nasze produkty – podkreśla Joanna Repko. - Tegoroczny debiut – uchwyt Senior to prawdziwy czempion w naszej ofercie – podczas tegorocznych targów Furnica zdobył Złoty Medal MTP rywalizując z 500 produktami oraz Złoty Medal 2016 – Wybór Konsumentów, będący jedną z najważniejszych nagród dla każdego producenta, podkreślający ważny element procesu budowania marki i zaufania do jakości oferowanych wyrobów. Drugim zwycięzcą został system Flat Line – nowoczesny i designerski system do drzwi przesuwnych w szafach i garderobach, zapewniający ich ciche i bezawaryjne użytkowanie. Przyznana nagroda to potwierdzenie wysokiej funkcjonalności i komfortu użytkowania, które zapewnia ten system – dodaje Joanna Repko.

FLAT LINE

Rok 2016 jest dla GTV wyjątkowy, przede wszystkim ze względu na pozytywny odbiór, którym cieszą się produkty z portfolio firmy. Nagrody i wyróżnienia stanowią nie tylko potwierdzenie miejsca GTV na rynku meblarskim, ale przede wszystkim mobilizację do dalszej pracy, która udowadnia, że na rynku akcesoriów meblarskich nie wszystko zostało jeszcze powiedziane i wciąż jest miejsce na kolejne, ciekawe projekty.

YouTube GTV

youtube GTV

GTV Styl

GTV styl box

Newsletter


Podaj poprawny adres email.

GTV Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków, Polska

EN
EN
RU
EN