EN
RU
flag fr
EN
RU
 

GTV logo

rotator 01

Bryły 3D zawiasów GTV już dostępne

Bryły 3D to niezbędny element ułatwiający tworzenie profesjonalnych projektów mebli. Teraz bazę brył 3D zawiasów meblowych ze swojego portfolio udostępnia firma GTV. Od tej pory współpraca z czołowym dostawcą komponentów meblowych będzie jeszcze prostsza i przyjemniejsza.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma GTV przygotował zbiór brył 3D zawiasów meblowych. Wykonane z dużą starannością i odwzorowaniem szczegółów bryły zadowolą nawet bardzo wymagających projektantów. To nowoczesne narzędzie udostępniane jest w formie plików miedzyplatformianych, współpracujących z większością popularniejszych programów do projektowania mebli. Baza, zawierająca dużą ilość różnego rodzajów zawiasów z portfolio firmy GTV, pozwala na łatwiejszy dobór odpowiedniego komponentu do rodzaju mebla oraz lepsze wykorzystanie możliwości graficznych i wzbogacenie programu.

16 11 08 www bryly 3D 3 bez buttona

 

Baza udostępniona jest TUTAJ; żeby mieć do niej dostęp należy się zalogować na stronie. Baza plików jest stale rozbudowywana – od końca marca 2017 roku powinna zawierać wszystkie produkty dostępne w portfolio GTV.

YouTube GTV

youtube GTV

GTV Styl

GTV styl box

Newsletter


Podaj poprawny adres email.

GTV Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków, Polska

EN
RU
flag fr
EN
RU