EN
RU
flag fr
EN
RU
 

Demo

rotator 01

Dwie dekady to dopiero początek

GTV 20

Dwie dekady to dopiero początek

Od dwudziestu lat firma GTV z powodzeniem udowadnia, że wysokiej jakości akcesoria meblowe i oświetleniowe mogą znaleźć się niemal w każdym domu… i to nie tylko w Polsce. Dziś produkty z logo GTV obecne są na kilkunastu rynkach w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Rok 2017 to dla GTV czas szczególny – jubileusz dwudziestolecia działalności przedsiębiorstwa. W ciągu tego czasu wiele się zmieniło, w tym również system identyfikacji wizualnej – w tym roku w najważniejszych kanałach komunikacyjnych firmy pojawia się nowe logo, stworzone specjalnie, by podkreślić to istotne dla firmy wydarzenie.

 8238055

Kiedy dwadzieścia lat temu firma GTV rozpoczynała swoją działalność na świeżopowstającym i kształtującym się wolnym rynku w Polsce, oferowała swoim kontrahentom wartość w tamtych czasach nieocenioną – stabilność dostaw. I choć realia rynkowe zmieniły się znacząco, perfekcyjny łańcuch logistyczny i odpowiednie zaplecze kapitałowe wciąż pozwalają firmie na szybką i 100% realizację zamówienia.

Dzięki przemyślanej strategii rozwoju, sprawnemu zarządzaniu i otwartość na nowe pomysły firma GTV szybko stała się liderem w dystrybucji akcesoriów meblowych. W 2007roku w przedsiębiorstwie otwarto nową dywizję odpowiedzialną za oświetlenie LED, a w 2015 roku wprowadzono na rynek nową grupę asortymentową – systemy przesuwne. Dziś portfolio firmy to jedna z najbardziej kompletnych ofert na rynku, obejmująca ponad 8500 produktów, na które składają się m.in. takie grupy produktowe jak zawiasy, prowadnice, podnośniki, uchwyty, wyposażenie garderoby i kuchni czy oświetlenie LED.

gtv04

- W GTV doceniamy znaczenie detalu, dlatego dbamy o szczegóły w mikro i makroskali. Ten wyznacznik, widoczny w naszych produktach, musiał znaleźć również odzwierciedlenie w naszym nowym, odświeżonym logo. Znamy siłę tradycji, więc nowe logo zaprojektowane zostało na podstawie dotychczas obowiązującego i uległo jedynie niewielkim zmianom. Jednak w 2017 posługiwać będziemy się specjalnym logotypem, zaprojektowanym i wdrożonym, by dodatkowo podkreślić jubileusz działalności firmy. Wyróżnia je nowoczesny krój i dynamiczne, subtelne linie. Jest wyjątkowe, ale nieprzesadzone, łatwo rozpoznawalne a przy tym zapadające w pamięć i podkreślające, jak ważnym momentem dla firmy jest jej dwudziestoleci – mówi Przemysław Szpojankowski, Marketing Manager w firmie GTV.

GTV stale się rozwija, wkraczając na kolejne światowe rynki i poszerzając ofertę produktową zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Najwyższa jakość dla każdego – to idea, która wciąż, przez 20 lat, napędza firmę. Obserwując rozwój przedsiębiorstwa można być pewnym, że rok 2017 będzie czasem szczególnym – nie tylko ze względu na szczególny jubileusz.

Zdjęcia różne 26.04.2007 130 

Zdjęcia różne 26.04.2007 133

Zdjęcia różne 26.04.2007 135

gtv05

Nowy logotyp (Granatowy) Nowy logotyp (biały)

YouTube GTV

youtube GTV

GTV Styl

GTV styl box

Newsletter


Podaj poprawny adres email.

GTV Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków, Polska

fb icon 325x325 YouTube-icon.png