EN
EN
RU
EN
 

GTV logo

firma_gtv_styl.jpg

Sięgnij po więcej z GTV VIP CLUB

Dołącz do elitarnego grona GTV VIP CLUB i korzystaj ze specjalnych promocji oraz atrakcyjnych nagród dostępnych wyłącznie dla członków klubu.

GTV VIP CLUB to specjalny program skierowany do stolarzy i monterów, którzy w ramach prowadzonej przez siebie działalności wykorzystują systemy przesuwne firmy GTV, zakupione wyłącznie u autoryzowanych dystrybutorów GTV. Zakup pakietu systemów przesuwnych firmy GTV to wybór funkcjonalnego, estetycznego, sprawdzonego i trwałego rozwiązania, ale również okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Dlatego stolarze i monterzy biorąc udział w programie lojalnościowym firmy GTV korzystają podwójnie!

plakat b2 GTV VIP club FB

By zapisać się do klubu należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.gtvvipclub.pl. Login i hasło ustawiane jest podczas wypełniania formularza. Wiadomość z linkiem aktywacyjnym wysłana zostanie na podany adres email. Kliknięcie linku kończy proces rejestracji i aktywuje konto w programie – odtąd w pełni możesz korzystać z promocji i zbierać punkty, które wymienisz na nagrody.

Aby uzyskać dostęp do nagród z bogatego katalogu wystarczy kupować systemy przesuwne u autoryzowanych dystrybutorów GTV. Za każde 200 zł wydane na zakupy otrzymasz 1 punkt –poproś sprzedawcę, aby paragon lub fakturę dodał do Twojego indywidualnego konta klienta. Zebrane punkty możesz w dowolnym momencie wymienić na wybraną przez Ciebie nagrodę zamieszczoną w katalogu na Twoim koncie, m.in. 49-cio calowy telewizor LED PHILIPS, konsola PlayStation 4 PRO SONY, czajnik BOSCH, ekspres ciśnieniowy DELONGHI, torba sportową ADIDAS czy rower damski CROSS.

Dodatkowo do programu mogą przystąpić sprzedawcy, którzy obsługują klientów w autoryzowanych punktach sprzedaży GTV. Otrzymają oni mailowe zaproszenie do programu, a po wypełnieniu formularza rejestracyjnego staną się członkami klubu. Podobnie jak w wypadku stolarzy i monterów login i hasło ustawiane jest podczas wypełniania formularza. Za każde wydane przez klienta 200 zł sprzedawca otrzymuje 1 punkt – wystarczy pamiętać, by po zakupie systemów przesuwnych dodać paragon lub fakturę do indywidualnego konta klienta. Dodatkowe punkty sprzedawca może zdobyć zapraszając klientów do programu. W każdym momencie zebrane punkty można wymienić na specjalną nagrodę.

Jeżeli jesteś sprzedawcą i chciałbyś wziąć udział w programie GTV VIP CLUB, ale nie otrzymałeś jeszcze zaproszenia, skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym GTV.

YouTube GTV

youtube GTV

GTV Styl

GTV styl box

Newsletter


Podaj poprawny adres email.

GTV Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków, Polska

EN
EN
RU
EN