EN
EN
RU
EN
 

GTV logo

firma_gtv_styl.jpg

Wzornictwo warte nagrody. Kolekcja GTV - CLEO Finalistą konkursu Dobry Wzór 2017

Jak co roku, jesienią, Instytut Wzornictwa Przemysłowego nagrodzi najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Wśród Finalistów znalazła się kolekcja uchwytów CLEO, która zdobyła uznanie projektantów i inwestorów, stanowiąc doskonałe dopełnienie każdej, nawet najbardziej wymagającej, aranżacji.

Dobry Wzór to jeden z najlepiej rozpoznawalnych i prestiżowych konkursów wzorniczych w Polsce, który profesjonalnie ocenia poziom i jakość designu produktów i usług obecnych na rodzimym rynku. Nieprzerwanie od 1993, eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wybierają spośród setek zgłoszonych projektów, recenzując je pod względem jakości, funkcjonalności i nowoczesnego designu.

17 03 30 BANER CLEO 914x403 dobry wzor 2

Podczas tegorocznej edycji, uwagę multidyscyplinarnego jury przykuła kolekcja uchwytów meblowych CLEO, zdobywając tytuł Finalisty w kategorii Sfera Domu. Zainspirowany naturą subtelny łuk i płynna linia nadają uchwytowi niezwykłej lekkości, sprawiając wrażenie, jakby element prawie nie dotykał powierzchni mebla. Dzięki miękkim, naturalnie opływowym kształtom ten niezwykle elegancki uchwyt jest jednocześnie wygodny, bezpieczny i niezwykle stylowy, dzięki czemu doskonale odnajdzie się jako uzupełnienie mebli sypialnianych, salonowych, łazienkowych, jak i stylizowanych kuchni. Seria dostępna jest w trzech kolorach: efektownym chromie, klasycznym aluminium i eleganckiej stali szczotkowanej.

Uroczysta gala, podczas której poznamy Laureatów konkursu, obędzie się 26 października, zaś wyróżnione produkty będzie można zobaczyć na specjalnie zorganizowanej wystawie Finalistów Dobrego Wzoru 2017, między 27 października a 3 grudnia.

YouTube GTV

youtube GTV

GTV Styl

GTV styl box

Newsletter


Podaj poprawny adres email.

GTV Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków, Polska

EN
EN
RU
EN