EN
EN
RU
EN
 

GTV logo

firma_gtv_styl.jpg

Podwójny „Diament Meblarstwa 2018” dla firmy GTV

Aż dwa produkty firmy GTV uhonorowane zostały statuetką „Diament Meblarstwa 2018” podczas uroczystego finału 12 edycji tego konkursu. Główną nagrodę w kategorii Strefa Światło – Oświetlenie otrzymały innowacyjne profile GLAX. W kategorii Design Mebla wyróżniono autorską kolekcję uchwytów HILL.

Tegoroczna gala finałowa obyła się 4 grudnia na legendarnym stadionie Legii Warszawa. Organizatorzy konkursu zawsze starają się zaskoczyć uczestników gali nietypowym i ciekawym miejscem na finał. Tym razem główną atrakcją wieczoru, po wręczeniu statuetek „Diament Meblarstwa 2018”, było zwiedzanie stadionu. Goście otrzymali niepowtarzalną szansę zobaczenia miejsc, do których na co dzień wstęp mają tylko piłkarze, sztaby szkoleniowe i sędziowie oraz strefy podczas meczów są zarezerwowane wyłącznie dla VIP-ów.

statuetki DM2018

Uroczystą galę finałową poprowadził Krzysztof Szubzda - satyryk, konferansjer, pisarz i dziennikarz. Przedstawiciele firmy GTV dwukrotnie wychodzili na scenę, by odebrać prestiżowe wyróżnienie. Główną nagrodę w kategorii Strefa Światło – Oświetlenie wyróżniono profile GLAX do taśm LED. Chwilę później kolejną statuetką - w kategorii Design Mebla - uhonorowano autorską kolekcję uchwytów HILL.

 MGM2425

- Ta nagroda to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że o jej przyznaniu decydują głosy praktyków i specjalistów. To również potwierdzenie oryginalności, wysokiej jakości i innowacyjności naszych produktów. Wśród nagrodzonych modeli profili GLAX znajdują się również te do częściowego wypełnienia obrzeżem, co ogranicza ilość widocznego aluminium i pozwala na ekspozycję eleganckiego frontu. Z kolei autorska kolekcja uchwytów HILL to zabawa kształtem - klasyczną formę wzbogacono o interesujący skos, dzięki któremu możliwe jest kilka wariantów ułożenia uchwytu na froncie mebla – podkreśla Joanna Repko, Starszy Specjalista ds.Marketingu.

W tegorocznej edycji oceniano ponad 130 produktów zgłoszonych przez 90 podmiotów. Kapitułę konkursową tworzyli eksperci, którzy o designie, dobrym projektowaniu i trendach zakupowych wiedzą wszystko: doświadczeni architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, naukowcy, technolodzy produkcji oraz przedstawiciele mediów, organizacji branżowych, hurtowni, firm patentowych i atestowych. Oceniając produkty Kapituła brała pod uwagę ich wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, zaawansowanie technologiczne oraz funkcjonalność i ergonomię.

Hill 04.12.2017

Kolekcja uchwytów HILL to nowość w portfolio firmy GTV, zainspirowana najnowszymi trendami w światowym designie, w którym króluje mocno zgeometryzowana linia. Fantazyjny skos, jaki ozdabia bryłę uchwytu, umożliwia kilka wariantów zaprezentowania go na froncie mebla. Metaliczne wersje kolorystyczne odwołują się do modnych „neutral gray”, podkreślając charakter nowoczesnych mebli i subtelnie ozdabiając minimalistycznie urządzone wnętrza. Uchwyt jest dostępny w dwóch rozstawach: 128 i 160 mm oraz w formie gałki, w 4 wersjach kolorystycznych: chromie, czarnym chromie, aluminium i stali szczotkowanej.

ujecie 1 1

Aluminiowe profile GLAX odprowadzają ciepło z taśmy, co przedłuża jej żywotność oraz zabezpieczają ją przed uszkodzeniem mechanicznym i zabrudzeniem. Zastosowanie eleganckich, liniowych opraw pozwala również na uzyskanie niebanalnych efektów świetlnych. Różnorodność kształtów i konstrukcji profili GLAX to nieskończone możliwości zastosowań aranżacyjnych. Wszędzie tam, gdzie liczy się oryginalne i łatwe w montażu oświetlenie meblowe, profile GLAX będą optymalnym wyborem.

YouTube GTV

youtube GTV

GTV Styl

GTV styl box

Newsletter


Podaj poprawny adres email.

GTV Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków, Polska

EN
EN
RU
EN