EN
EN
RU
EN
 

GTV logo

banner_gtv_styl_akcesoria.jpg

Przywitaj szkołę w galaktycznym stylu. Futurystyczne lampki biurkowe GALACTIC LED GTV

Jak zamienić obowiązek w kosmiczną przygodę? W nowym rok szkolnym Twoje dziecko zasiadające do swoich edukacyjnych zadań może poczuć się jak w futurystycznej stacji kosmicznej rodem z filmów science fiction. Wszystko za sprawą nowej serii lampek biurkowych GALCTIC LED firmy GTV, które designem oraz funkcjonalnością nawiązują do najnowszych trendów technologicznych.

 W dwóch modelach lampek: LB-GAL3WRU-10 i LB-GAL5WRU-10, w zależności od wymagań użytkownika, możliwe jest ustawienie jednego z trzech poziomów jasności głowicy. Dodatkowo zostały one wyposażone w lampy LED Living Color, co zapewnia nie tylko funkcję ściemnienia, ale i wybór dowolnego koloru świecenia z palety RGB, dzięki czemu lampka staje się również elementem ozdobnym. Dekoracyjną barwę światła można łatwo zmienić za pomocą specjalnego kolorowego pierścienia – obracając go wyszukujemy odpowiedni kolor (im wolniej będziemy go obracać, tym precyzyjniej dobierzemy barwę światła do swoich preferencji). W wykonywaniu szkolnych zadań nie będą przeszkadzały kable - lampek można używać bezprzewodowo, bowiem zostały wyposażone w akumulator z możliwością ładowania za pomocą portu USB. Przy mocy 3 i 5 W lampki biurkowe GALACTIC LED emitują strumień świetlny odpowiednio 120 i 240 lumenów.

17 08 22 SLIDER lampki Galactic LED 1131x351px

Najbardziej zaawansowany technologicznie model GALACTIC LED LB-GAL5WM0-10 posiada funkcję zmiany barwy światła na: ciepłą białą, neutralną białą oraz zimną białą oraz aż pięć trybów zmiany jasności głowicy Dodatkowo wyposażony jest w termometr, budzik i kalendarz, z którym planowanie szkolnych zadań staje się jeszcze prostsze. Ten model zasilany jest napięciem AC 220 – 240 V – 50-60 Hz i emituje strumień świetlny o wartości 240 lumenów.

Dane techniczne:

Zasilanie: 5V DC, 5V DC / 220-240V; 50-60Hz

Moc: 3W / 5W / 5W

Strumień świetlny: 120 lm / 240 lm / 240 lm

Współczynnik oddawania barw: ≥ 80

Kąt świecenia: 120°

Stopień ochrony: IP 20

Obudowa: plastik

Galactic LEDLampki biurkowe LED

YouTube GTV

youtube GTV

Katalog produktów

GTV katalog oswietlenie box 2017

Newsletter


Podaj poprawny adres email.

EN
EN
RU
EN