EN
EN
RU
EN
 

GTV logo

banner_gtv_styl_akcesoria.jpg

Miasteczko Kibica GTV podczas meczu Żużlowej Reprezentacji Polski

Konkurs zmiany opon, możliwość zobaczenia motocykla żużlowego z bliska, a także mnóstwo pamiątkowych fotografii. To jedne z atrakcji, których będzie można doświadczyć w miasteczku kibica przed meczem Polska vs. Reszta Świata na stadionie Śląskim w Chorzowie. Organizatorem miasteczka jest Firma GTV – sponsor meczów Żużlowej Reprezentacji Polski. Całość już 1 września 2018 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

zuzel_1.jpg

Firma aktywnie wspiera żużel, czego wyrazem jest sponsoring meczów Żużlowej Reprezentacji Polski i Speedway Euro Championship.

- Wsparcie prestiżowego cyklu ŻRP i SEC 2018 przez naszą firmę jest wynikiem ponad 20-letniej obecności na polskim rynku akcesoriów meblowych, szczególnie w miejscowościach,
w których popularność ,,czarnego sportu” jest znacząca. Żużel w Polsce ma długą tradycję
i wielką grupę kibiców, dlatego wsparcie tego projektu jest naturalną konsekwencją przyjętej strategii marketingowej – komentuje Mateusz Strzałkowski, rzecznik prasowy GTV.

zuzel_2.jpg

Kibice, którzy przyjadą do Chorzowa na zawody Żużlowej Reprezentacji Polski i odwiedzą miasteczko kibica, mogą spodziewać się niespodzianek przygotowanych przez GTV.

Planujemy zorganizować konkurs zmiany opon w specjalnej strefie Pit-Stop oraz zaprezentujemy prawdziwy motocykl żużlowy wraz z kombinezonem, przy którym można będzie wykonać sobie zdjęcie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli, również poznać bliżej nasz asortyment.


pdf Regulamin konkursu "Żużlowy Pit-Stop - błyskawiczna zmiana kół"

YouTube GTV

youtube GTV

Katalog produktów

GTV katalog oswietlenie box 2017

Newsletter


Podaj poprawny adres email.

EN
EN
RU
EN