Sub menu polecane

Swoje rozwiązania oświetleniowe opieramy na najnowszych osiągnięciach technologicznych, dążąc do tworzenia jakościowych, energooszczędnych źródeł światła LED.

Sub menu twins

Aluminiowa oprawa LED TWINS to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe dla biur, restauracji, salonów SPA i przestrzeni handlowych, gdzie wymagany jest długi okres eksploatacji oraz niskie zużycie energii.

Sub menu teksas

System oświetlenia w halach i magazynach to wyzwanie dla projektantów i instalatorów, którzy przy wyborze i projektowaniu oświetlenia muszą brać pod uwagę jego funkcjonalność i energooszczędność.

Sub menu arizona

Oprawy LED Arizona zaprojektowaliśmy na potrzeby zakładów przemysłowych, magazynów i obiektów sportowych, wymagających intensywnego i niezawodnego źródła światła, a jednocześnie energooszczędnego.

Sub menu omnia

Oprawy Omnia zaprojektowaliśmy z myślą o parkingach podziemnych, które powinny być równomierne oświetlone, tak by zredukować do minimum zaciemnione miejsca.

Sub menu filamenty

Żarówka pomimo klasycznego, nieco nudnego designu może stanowić element ozdobny. W każdym wnętrzu, w którym chcemy dodać nieco charakteru, a jednocześnie szukamy prostych rozwiązań, warto postawić na źródło światła z filamentami.

Sub menu glax

Uzyskanie niezwykłych efektów świetlnych w domu staje się coraz prostsze. Już nie tylko szafki kuchenne mogą zostać podświetlone, ale również meble w salonie i sypialni, tworząc niesamowite wrażenie przytulnego wnętrza.

Sub menu betis

Oprawy Betis zapewniają komfortowe warunki pracy, zwłaszcza w pomieszczeniach przemysłowych, w których dominują wielopoziomowe regały z towarem, tworzące wąskie przejścia.

Sub menu profile arch

Profile architektonicznie to najnowsza propozycja na efektownie oświetlenie wnętrza. Montowane w zabudowach z płyt gipsowo-kartonowych są alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia i stanowią nowoczesną formę minimalistycznych dekoracji w domu i biurze.

Sub menu empolio

Plafoniera Empolio doskonale sprawdzi się na klatkach schodowych, korytarzach, w pomieszczeniach technicznych i gospodarczych, a w domu – w spiżarni.

Sub menu magnat

W eliminacji niekomfortowych czynników pomoże nam wybór źródła światła, które sprzyja dobremu samopoczuciu...

Sub menu galaxy

Panele oświetleniowe we wnętrzach narażonych na ograniczone dotarcie światła dziennego muszą być odpowiednio dobrane – szczególnie w okresie jesienno-zimowym...

Sub menu nowosci

Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty. Zobacz, jakie nowości dla Ciebie przygotowaliśmy.

Sub menu katalog

Wygodny i szybki dostęp do katalogu produktów.

Sub menu katalogi i foldery

Aktualny przegląd naszych produktów uwzgledniający szczegółowe dane techniczne, wzbogacony o trendy, porady i inspiracje.

Sub menu zdjecia produktowe

Baza zdjęć obrazujących konkretne produkty z uwzględnieniem ich szczegółów.

Sub menu karty katalogowe

Szczegółowe dane techniczne naszych produktów.

Sub deklaracje ce

Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi prawne Unii Europejskiej, co potwierdza umieszczenie na nich oznaczenia CE. Tym samym deklaracja pozwala na wolny przepływ naszych towarów na rynku europejskim.

Sub menu pliki fotometryczne

Oddajemy do Waszej dyspozycji bazę plików fotometrycznych, wspomagających projektowanie oświetlenia w budynkach.

Sub menu materialy digital osw

Skorzystaj z gotowych materiałów i zobacz jak najlepiej pokazać produkty GTV online.

Sub menu dzial sprzedazy

Nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiedni asortyment i zapewnią wsparcie po zakończeniu transakcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w całej Polsce. Znajdź swojego doradcę

Sub menu reklamacje

Warunki reklamacji i zwrotu produktów.

Sub menu punkty sprzedazy

Znajdź autoryzowane punkty z naszym asortymentem.

Sub menu gospodarka odpadami

Produkty elektryczne i elektroniczne firmy GTV spełniają wymagania zawarte w dyrektywach oraz przepisach implementujących dyrektywy do prawa krajowego.

Sub menu e sklep

Sprawdź partnerskie sklepy internetowe, w których znajdziesz asortyment oświetleniowy GTV.

Sub menu gtv poland

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy - czekamy na Twój telefon.

Sub menu przedstawiciele handlowi

Poznaj naszych doradców sprzedaży, którzy wesprą Cię w wyborze naszych produktów.

Sub menu zostan dystrybutorem

Jako nasz Partner otrzymujesz od nas kompletne wsparcie marketingowe. Dbamy o branding punktów sprzedaży i przestrzeń sprzedażową: budujemy showroomy, dostarczamy ekspozytory, materiały POS, katalogi oraz wiele innych form wsparcia.

Sub menu zostan dostawca

Współpracujemy z producentami akcesoriów meblowych, dekoracyjnych oraz oświetlenia LED. Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Sub menu biuro prasowe

Chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności? Tu znajdziesz najświeższe informacje o naszej aktywności – targi, premiery produktów, nagrody.

  • Postaw na  doświadczonego  PartneraPostaw na  doświadczonego  PartneraPostaw na  doświadczonego  Partnera

    Rozwijaj swoją firmę razem z nami

Zostań dystrybutorem

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED pozwoliło nam zbudować wiele długotrwałych relacji biznesowych. Staliśmy się rozpoznawalną marką, którą Klienci darzą zaufaniem i kojarzą z solidnym, rzetelnym Partnerem, który wspiera rozwój ich firm. Dziś te prężenie działające przedsiębiorstwa doceniają nasze zaangażowanie, a my z satysfakcją budujemy kolejne relacje, oparte na otwartym dialogu i wzajemnym zaufaniu.
Zostań dystrybutorem
Dynamiczny rozwój

Dynamiczny rozwój

Wiarygodna firma to taka, która nie przestaje się rozwijać. O naszym potencjale świadczy obecność polskiej marki na 40 światowych rynkach, która w ciągu ostatnich kilku lat dynamicznie rozwinęła swoje oddziały za granicą. Nie tylko rozszerzamy działania na kolejne kraje, ale także rozbudowujemy portfolio produktów, oferując bogaty asortyment spełniający potrzeby różnych rynków na świecie. W zintegrowaniu produktu z rynkiem pomaga nam własny Dział Badań i Rozwoju, złożony z technologów, konstruktorów i analityków.

Obsługa klienta

Nasi eksperci są zawsze gotowi, aby udzielić wsparcia od ręki – wystarczy jeden telefon. Ceniąc czas Klienta, staramy się skracać ścieżkę kontaktu, aby ułatwiać uzyskanie informacji i w jak najkrótszym rozwiązać każdą sprawę. Służmy radą i wsparciem, szukając optymalnych i satysfakcjonujących rozwiązań. Żadnego pytania nie zostawiamy bez odpowiedzi. Jesteśmy dla Was.
Obsługa klienta
Szkolenia

Szkolenia

Samo udzielenie Partnerom informacji i pomoc w rozwiązaniu sprawy to nie wszystko. W ramach współpracy wychodzimy o krok dalej – prowadzimy program szkoleń dla Partnerów pod skrzydłami Akademii GTV dotyczący nowości produktowych. Jako nowy Partner zyskasz pełne wsparcie biznesowe od wykwalifikowanych specjalistów, którzy przeszkolą Twoich pracowników i przeprowadzą dni otwarte dla Twoich klientów.

Wsparcie marketingowe

Zostając Partnerem GTV, otrzymujesz od nas niezbędne narzędzia wspierające sprzedaż. Jesteśmy przekonani, że od początku warto stawiać na budowanie długofalowej strategii, dzięki czemu już na starcie współpracy możemy oferować Ci kompletne wsparcie marketingowe. Dbamy o branding punktów sprzedaży i przestrzeń sprzedażową: budujemy showroomy, dostarczamy ekspozytory, materiały POS, katalogi oraz wiele innych form wsparcia.
Wsparcie marketingowe

© GTV 2018