Sub menu polecane

Swoje rozwiązania oświetleniowe opieramy na najnowszych osiągnięciach technologicznych, dążąc do tworzenia jakościowych, energooszczędnych źródeł światła LED.

Sub menu twins

Aluminiowa oprawa LED TWINS to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe dla biur, restauracji, salonów SPA i przestrzeni handlowych, gdzie wymagany jest długi okres eksploatacji oraz niskie zużycie energii.

Sub menu teksas

System oświetlenia w halach i magazynach to wyzwanie dla projektantów i instalatorów, którzy przy wyborze i projektowaniu oświetlenia muszą brać pod uwagę jego funkcjonalność i energooszczędność.

Sub menu arizona

Oprawy LED Arizona zaprojektowaliśmy na potrzeby zakładów przemysłowych, magazynów i obiektów sportowych, wymagających intensywnego i niezawodnego źródła światła, a jednocześnie energooszczędnego.

Sub menu omnia

Oprawy Omnia zaprojektowaliśmy z myślą o parkingach podziemnych, które powinny być równomierne oświetlone, tak by zredukować do minimum zaciemnione miejsca.

Sub menu filamenty

Żarówka pomimo klasycznego, nieco nudnego designu może stanowić element ozdobny. W każdym wnętrzu, w którym chcemy dodać nieco charakteru, a jednocześnie szukamy prostych rozwiązań, warto postawić na źródło światła z filamentami.

Sub menu glax

Uzyskanie niezwykłych efektów świetlnych w domu staje się coraz prostsze. Już nie tylko szafki kuchenne mogą zostać podświetlone, ale również meble w salonie i sypialni, tworząc niesamowite wrażenie przytulnego wnętrza.

Sub menu betis

Oprawy Betis zapewniają komfortowe warunki pracy, zwłaszcza w pomieszczeniach przemysłowych, w których dominują wielopoziomowe regały z towarem, tworzące wąskie przejścia.

Sub menu profile arch

Profile architektonicznie to najnowsza propozycja na efektownie oświetlenie wnętrza. Montowane w zabudowach z płyt gipsowo-kartonowych są alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia i stanowią nowoczesną formę minimalistycznych dekoracji w domu i biurze.

Sub menu empolio

Plafoniera Empolio doskonale sprawdzi się na klatkach schodowych, korytarzach, w pomieszczeniach technicznych i gospodarczych, a w domu – w spiżarni.

Sub menu magnat

W eliminacji niekomfortowych czynników pomoże nam wybór źródła światła, które sprzyja dobremu samopoczuciu...

Sub menu galaxy

Panele oświetleniowe we wnętrzach narażonych na ograniczone dotarcie światła dziennego muszą być odpowiednio dobrane – szczególnie w okresie jesienno-zimowym...

Sub menu nowosci

Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty. Zobacz, jakie nowości dla Ciebie przygotowaliśmy.

Sub menu katalog

Wygodny i szybki dostęp do katalogu produktów.

Sub menu katalogi i foldery

Aktualny przegląd naszych produktów uwzgledniający szczegółowe dane techniczne, wzbogacony o trendy, porady i inspiracje.

Sub menu zdjecia produktowe

Baza zdjęć obrazujących konkretne produkty z uwzględnieniem ich szczegółów.

Sub menu karty katalogowe

Szczegółowe dane techniczne naszych produktów.

Sub deklaracje ce

Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi prawne Unii Europejskiej, co potwierdza umieszczenie na nich oznaczenia CE. Tym samym deklaracja pozwala na wolny przepływ naszych towarów na rynku europejskim.

Sub menu pliki fotometryczne

Oddajemy do Waszej dyspozycji bazę plików fotometrycznych, wspomagających projektowanie oświetlenia w budynkach.

Sub menu materialy digital osw

Skorzystaj z gotowych materiałów i zobacz jak najlepiej pokazać produkty GTV online.

Sub menu dzial sprzedazy

Nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiedni asortyment i zapewnią wsparcie po zakończeniu transakcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w całej Polsce. Znajdź swojego doradcę

Sub menu reklamacje

Warunki reklamacji i zwrotu produktów.

Sub menu punkty sprzedazy

Znajdź autoryzowane punkty z naszym asortymentem.

Sub menu gospodarka odpadami

Produkty elektryczne i elektroniczne firmy GTV spełniają wymagania zawarte w dyrektywach oraz przepisach implementujących dyrektywy do prawa krajowego.

Sub menu e sklep

Sprawdź partnerskie sklepy internetowe, w których znajdziesz asortyment oświetleniowy GTV.

Sub menu gtv poland

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy - czekamy na Twój telefon.

Sub menu przedstawiciele handlowi

Poznaj naszych doradców sprzedaży, którzy wesprą Cię w wyborze naszych produktów.

Sub menu zostan dystrybutorem

Jako nasz Partner otrzymujesz od nas kompletne wsparcie marketingowe. Dbamy o branding punktów sprzedaży i przestrzeń sprzedażową: budujemy showroomy, dostarczamy ekspozytory, materiały POS, katalogi oraz wiele innych form wsparcia.

Sub menu zostan dostawca

Współpracujemy z producentami akcesoriów meblowych, dekoracyjnych oraz oświetlenia LED. Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Sub menu biuro prasowe

Chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności? Tu znajdziesz najświeższe informacje o naszej aktywności – targi, premiery produktów, nagrody.

  • Poznaj nasPoznaj nasPoznaj nas

    Lepsza codzienność dzięki funkcjonalnemu otoczeniu

WOLNOŚĆ
JAKOŚCIOWEGO
WYBORU

Tworzymy przestrzeń, która daje klientom biznesowym możliwość budowania swoich przedsiębiorstw zgodnie z indywidualnymi planami i potrzebami. Od początku kierujemy się zamiłowaniem do łączenia subtelnego piękna detalu z jego funkcjonalnością. Dostarczamy produkty dobrej jakości, inspirowane najnowszymi trendami i dostosowane do potrzeb klientów.
O nas
Historia

Historia

Zaczynaliśmy w połowie lat 90. od importu prostych mechanizmów do zegarów. Z biegiem lat nasz asortyment zwiększał się. Z niewielkiej polskiej firmy stopniowo stawaliśmy się międzynarodowym producentem produktów wówczas niszowych na rynku – akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Dziś nasza oferta liczy kilka tysięcy produktów, a my jako firma z tradycją, o globalnym zasięgu, prężnie rozwijamy się na rynkach zagranicznych.

Polska marka

Od początku aktywnie promujemy dynamicznie rozwijający się polski przemysł meblarski.Nasz kraj to dziś drugi największy eksporter mebli na świecie, a w skali europejskiej zajmujemy pierwsze miejsce. Aby utrzymać tę dynamikę wzrostu i silną pozycję na rynkach zagranicznych, potrzeba wsparcia i zaangażowania zarówno dużych, średnich, jak i małych przedsiębiorstw. Ich działania integruje Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, do której należymy jako członek nadzwyczajny. Dzieląc się długoletnim doświadczeniem związanym z obecnością na rynkach zagranicznych, nasza firma wspiera rozwiązania przynoszące korzyści polskiej branży meblarskiej i promuje polskie meble w kraju i na świecie.
Polska marka
Międzynarodowy zasięg

Międzynarodowy zasięg

Na przestrzeni ostatnich lat rozwinęliśmy swoje spółki w Brazylii, Chorwacji, Rosji, Czechach i Hiszpanii. Działamy na 40 rynkach, w Azji, Europie, Ameryce i Afryce. Dzięki dogłębnemu poznaniu modeli zarządzania biznesem w danym regionie oraz sprawnie zarządzanemu łańcuchowi dostaw, możemy oferować produkty spełniające lokalne potrzeby klientów.

Najlepsze rozwiązania

Jako międzynarodowa firma podchodzimy kompleksowo do zarządzania przedsiębiorstwem, opierając się na efektywnych modelach prowadzenia biznesu w mikro i makro skali. Wszystkie nasze produkty spełniają normy certyfikowanych ośrodków w Europie i na świecie. Rozwijamy własny Dział Badań i Rozwoju, który w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i zmieniające się trendy wdraża najlepsze rozwiązania.
Najlepsze rozwiązania
Kompleksowa oferta

Kompleksowa oferta

Posiadamy jedną z najbardziej kompletnych ofert na rynku. Nasze portfolio obejmuje ponad 8,5 tys. produktów z kategorii akcesoriów meblowych, oświetlenia inwestycyjnego, systemów przesuwnych. Kompleksowa oferta pozwala naszym klientom znaleźć wszystkie potrzebne do projektu produkty u jednego dostawcy, oszczędzając czas i energię. Nasze produkty możesz nabyć stacjonarnie u autoryzowanych dystrybutorów GTV lub w naszym e-sklepie.

Komfort wyboru

Nasza filozofia opiera się na założeniu, że wysokiej jakości produkty oświetleniowe i akcesoria meblowe nie muszą być przeznaczone tylko dla najbogatszych. Jesteśmy marką, która tworzy z myślą o różnorodnych preferencjach klientów, wspiera ich w indywidualnych projektach mieszkaniowych i biurowych, dostarczając rozwiązania, które zapewnią im jakościowe korzystanie z przestrzeni. Śledzimy bieżące trendy we wzornictwie, w których indywidualny styl wnętrza odzwierciedla tożsamość klienta, a aranżacja własnej przestrzeni jest częścią budowania swojego „ja”.
Komfort wyboru
Eksperci

Eksperci

Jesteśmy zawsze gotowi wspierać klientów i udzielać im porad w obszarze zastosowania produktu czy jego sprzedaży. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy czują potrzebę, by zrobić coś jeszcze lepiej i odkryć nowe możliwości. Wiemy, że raz zdobyta wiedza to za mało, dlatego nasi specjaliści nie spoczywają na laurach i podnoszą swoje kompetencje. Jeśli potrzebujesz wsparcia – wystarczy jedna rozmowa aby uzyskać potrzebne informacje i rozwiązać problem.

Współpraca z partnerami

Naszym celem jest aktywne promowanie polskiego przemysłu meblarskiego w kraju i na świecie. Dlatego wybieramy rzetelnych i solidnych Partnerów, również będąc dla nich zaufaną stroną w biznesie. Szukamy dystrybutorów, dla których ważny jest wizerunek polskich marek meblarskich na rynkach zagranicznych. Jesteśmy otwarci na dynamicznie zmieniające się trendy rynkowe, stale dostosowując ofertę do potrzeb naszych klientów. Nasi Partnerzy mogą liczyć na nas w każdej sytuacji.
Współpraca z partnerami
Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Świadomie podchodzimy do procesu produkcji oświetlenia, z zachowaniem unijnych i międzynarodowych standardów. Oferując rozwiązania oświetleniowe LED, promujemy wśród klientów postawy proekologiczne. Dbałość o środowisko oraz edukacja na temat energooszczędności są wpisane w obszar naszej społecznej odpowiedzialności biznesu.

Edukacja dla uczelni

Obecność na rynku to nie wszystko – aktywnie działamy także poza obszarem biznesowym. Jesteśmy partnerem cyklicznego konkursu „Sprawny w zawodzie” dla techników technologii drewna i stolarzy. Wspieramy studentów ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, prowadząc dla nich projekty edukacyjne. Razem z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie realizujemy konkurs dla studentów na projekt kolekcji akcesoriów meblowych. Prowadzone programy są nie tylko wsparciem dla młodych talentów, ale i szansą na zdobycie upragnionego zawodu.
Edukacja dla uczelni

© GTV 2018

paralaxa