Sub menu polecane

Swoje rozwiązania oświetleniowe opieramy na najnowszych osiągnięciach technologicznych, dążąc do tworzenia jakościowych, energooszczędnych źródeł światła LED.

Sub menu twins

Aluminiowa oprawa LED TWINS to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe dla biur, restauracji, salonów SPA i przestrzeni handlowych, gdzie wymagany jest długi okres eksploatacji oraz niskie zużycie energii.

Sub menu teksas

System oświetlenia w halach i magazynach to wyzwanie dla projektantów i instalatorów, którzy przy wyborze i projektowaniu oświetlenia muszą brać pod uwagę jego funkcjonalność i energooszczędność.

Sub menu arizona

Oprawy LED Arizona zaprojektowaliśmy na potrzeby zakładów przemysłowych, magazynów i obiektów sportowych, wymagających intensywnego i niezawodnego źródła światła, a jednocześnie energooszczędnego.

Sub menu omnia

Oprawy Omnia zaprojektowaliśmy z myślą o parkingach podziemnych, które powinny być równomierne oświetlone, tak by zredukować do minimum zaciemnione miejsca.

Sub menu filamenty

Żarówka pomimo klasycznego, nieco nudnego designu może stanowić element ozdobny. W każdym wnętrzu, w którym chcemy dodać nieco charakteru, a jednocześnie szukamy prostych rozwiązań, warto postawić na źródło światła z filamentami.

Sub menu glax

Uzyskanie niezwykłych efektów świetlnych w domu staje się coraz prostsze. Już nie tylko szafki kuchenne mogą zostać podświetlone, ale również meble w salonie i sypialni, tworząc niesamowite wrażenie przytulnego wnętrza.

Sub menu betis

Oprawy Betis zapewniają komfortowe warunki pracy, zwłaszcza w pomieszczeniach przemysłowych, w których dominują wielopoziomowe regały z towarem, tworzące wąskie przejścia.

Sub menu profile arch

Profile architektonicznie to najnowsza propozycja na efektownie oświetlenie wnętrza. Montowane w zabudowach z płyt gipsowo-kartonowych są alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia i stanowią nowoczesną formę minimalistycznych dekoracji w domu i biurze.

Sub menu empolio

Plafoniera Empolio doskonale sprawdzi się na klatkach schodowych, korytarzach, w pomieszczeniach technicznych i gospodarczych, a w domu – w spiżarni.

Sub menu magnat

W eliminacji niekomfortowych czynników pomoże nam wybór źródła światła, które sprzyja dobremu samopoczuciu...

Sub menu galaxy

Panele oświetleniowe we wnętrzach narażonych na ograniczone dotarcie światła dziennego muszą być odpowiednio dobrane – szczególnie w okresie jesienno-zimowym...

Sub menu nowosci

Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty. Zobacz, jakie nowości dla Ciebie przygotowaliśmy.

Sub menu katalog

Wygodny i szybki dostęp do katalogu produktów.

Sub menu katalogi i foldery

Aktualny przegląd naszych produktów uwzgledniający szczegółowe dane techniczne, wzbogacony o trendy, porady i inspiracje.

Sub menu zdjecia produktowe

Baza zdjęć obrazujących konkretne produkty z uwzględnieniem ich szczegółów.

Sub menu karty katalogowe

Szczegółowe dane techniczne naszych produktów.

Sub deklaracje ce

Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi prawne Unii Europejskiej, co potwierdza umieszczenie na nich oznaczenia CE. Tym samym deklaracja pozwala na wolny przepływ naszych towarów na rynku europejskim.

Sub menu pliki fotometryczne

Oddajemy do Waszej dyspozycji bazę plików fotometrycznych, wspomagających projektowanie oświetlenia w budynkach.

Sub menu materialy digital osw

Skorzystaj z gotowych materiałów i zobacz jak najlepiej pokazać produkty GTV online.

Sub menu dzial sprzedazy

Nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiedni asortyment i zapewnią wsparcie po zakończeniu transakcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w całej Polsce. Znajdź swojego doradcę

Sub menu reklamacje

Warunki reklamacji i zwrotu produktów.

Sub menu punkty sprzedazy

Znajdź autoryzowane punkty z naszym asortymentem.

Sub menu gospodarka odpadami

Produkty elektryczne i elektroniczne firmy GTV spełniają wymagania zawarte w dyrektywach oraz przepisach implementujących dyrektywy do prawa krajowego.

Sub menu e sklep

Sprawdź partnerskie sklepy internetowe, w których znajdziesz asortyment oświetleniowy GTV.

Sub menu gtv poland

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy - czekamy na Twój telefon.

Sub menu przedstawiciele handlowi

Poznaj naszych doradców sprzedaży, którzy wesprą Cię w wyborze naszych produktów.

Sub menu zostan dystrybutorem

Jako nasz Partner otrzymujesz od nas kompletne wsparcie marketingowe. Dbamy o branding punktów sprzedaży i przestrzeń sprzedażową: budujemy showroomy, dostarczamy ekspozytory, materiały POS, katalogi oraz wiele innych form wsparcia.

Sub menu zostan dostawca

Współpracujemy z producentami akcesoriów meblowych, dekoracyjnych oraz oświetlenia LED. Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Sub menu biuro prasowe

Chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności? Tu znajdziesz najświeższe informacje o naszej aktywności – targi, premiery produktów, nagrody.

  • FunkcjonalnydesignFunkcjonalnydesignFunkcjonalnydesign

    Od idei do realizacji

Badania i rozwój

W GTV doceniamy znaczenie detalu, dlatego dbamy o szczegóły w mikro i makroskali. Równie ważna jest dla nas polska myśl technologiczna, dlatego stworzyliśmy i rozwijamy własny Dział Badań i Rozwoju. To tu grupa zdolnych specjalistów realizuje nowatorskie i innowacyjne projekty i tu powstają nasze nowości produktowe.
Badania i rozwój
Pomysł na nowy produkt

Pomysł na nowy produkt

Umiejętności, praktyka i zawodowa intuicja naszych konstruktorów podpowiadają, jakich nowych zastosowań, połączeń i udoskonaleń możemy jeszcze poszukiwać. Nowy asortyment powstaje w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i zmieniające się trendy. Pomysł na nowy model to efekt synergii pracy handlowców, produkt managerów i konstruktorów.

Projektowanie

To wiedza i umiejętności konstruktorów sprawiają, że ulotny pomysł zamienia się w technologicznie wykonalny produkt. Trzeba odpowiednio dobrać rodzaj materiału, zaprojektować grubość ścianek, wykonać obliczenia wytrzymałościowe i ściśle określić wszystkie wymagane parametry. Wsparciem dla ludzi są nowe technologie – specjalistyczne programy do projektowania w 3D, z ich udziałem model nowego produktu zmienia się w dokumentację wykonawczą i technologiczną.
Projektowanie
Testowanie

Testowanie

Prototyp nowego produktu powstaje najpierw jako model w drukarce 3D – w ten sposób można dokładnie sprawdzić poszczególne elementy, ich dopasowanie, ogólny design czy przeprowadzić wstępne testy. Jeśli wszystko działa perfekcyjnie, wówczas projekt zostaje przekazany do produkcji. Nasze produkty wykonujemy u podwykonawców na całym świecie, korzystając z wielu technologii, a próbki nowego produktu są starannie sprawdzane i testowane.

Innowacyjność

Posiadamy w ofercie wiele produktów z unikalnymi rozwiązaniami na rynku. Mamy ponad kilkadziesiąt wzorów przemysłowych i patentów, a wszystko to razem świadczy o wyjątkowości naszych produktów. Chcemy oferować nowy design, wyróżniający się przede wszystkim funkcjonalnością.
Innowacyjność
Standardy jakości

Standardy jakości

Nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności z restrykcyjnymi normami europejskimi, wydane przez niezależne ośrodki badawcze. Kontrola jakości naszego asortymentu obywa się na kilku szczeblach, co gwarantuje niezmienną jakość dostarczanych produktów.

Nagrody i wyróżnienia

Praca, wiedza i doświadczenie ludzi, w połączeniu z wysokiej jakości komponentami i dbałością o końcowy efekt wykonania, to gwarancja sukcesu. To właśnie dlatego nasze produkty były wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami, takimi jak Złoty Medal MTP, Diament Meblarstwa czy Dobry Wzór Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.
Nagrody i wyróżnienia

© GTV 2018