Podążając za najnowszymi trendami w designie, tworzymy funkcjonalne produkty dla domu i biura. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę.

Urządzenie praktycznej i jednocześnie eleganckiej garderoby nie musi być wyzwaniem. Twojej nowej garderobie przyda się przede wszystkim dobrze zaprojektowane wyposażenie.

Stawiamy na rozwiązania, dzięki którym kuchnia będzie w pełni funkcjonalna i przystosowana do Twoich potrzeb.

Axis to nowa jakość szuflad i przykład funkcjonalnego designu. Rozwiązanie, które optymalizuje zarządzanie kuchnią i adaptuje ją do Twoich potrzeb.

Przy projektowaniu garderoby najważniejsza jest ergonomia i funkcjonalność – wszystko musi się pomieścić tak, by ułatwić nam użytkowanie.

Choć są przeważnie mało widoczne, odgrywają najważniejszą rolę w harmonijnym i płynnym wysuwaniu naszych szuflad.

Prosta, geometryczna forma została przełamana skosem, który pozwala na kilka wariantów ułożenia uchwytu na froncie mebla.

Z zamiłowania do niebanalnej elegancji i wyszukanej formy powstała kolekcja wieszaków Toledo.

Wnętrza w stylu retro są alternatywną dla upowszechniającego się minimalizmu czy nowoczesnego industrializmu.

Rolki meblowe zazwyczaj znajdziesz w meblach biurowych i gabinetowych, jednak coraz częściej możesz je spotkać także w mieszkaniach.

Wygodny i szybki dostęp do katalogu produktów.

Elegancka, cienka linia uchwytu UZ-819 na froncie mebla to propozycja dla miłośników prostych, a zarazem dystyngowanych rozwiązań.

Styl, w którym ceni się proste kształty i praktyczne akcesoria aranżacyjne, coraz częściej odnajdujemy w wystrojach polskich mieszkań.

Na co dzień nie przywiązujemy do nich dużej wagi, jednak gdyby ich zabrakło, korzystanie z szafek byłoby praktycznie niemożliwe. Wybór odpowiednich zawiasów jest zatem fundamentalny...

Ujarzmić kable i przewody nie jest łatwo, zwłaszcza że w codziennej pracy musisz naładować telefon, tablet, podłączyć lampkę, laptop, drukarkę.

Popularnym sposobem na zyskanie przestrzeni są systemy przesuwne, stosowane do zabudowy wnęk, szaf i garderób. Stawiają na nie zwłaszcza esteci, którzy chcą jak najwięcej rzeczy schować, odzyskując przestrzeń i ład.

Shape Art to autorski projekt, w ramach którego grupa polskich projektantek stworzyła nową linię uchwytów meblowych. Klasycznemu urokowi wyrazistej formy uchwytów towarzyszy ich niesamowita funkcjonalność.

Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty. Zobacz, jakie nowości dla Ciebie przygotowaliśmy.

Aktualny przegląd naszych produktów uwzgledniający szczegółowe dane techniczne, wzbogacony o trendy, porady i inspiracje.

Baza zdjęć obrazujących konkretne produkty z uwzględnieniem ich szczegółów.

Szczegółowe dane techniczne naszych produktów.

Szczegółowe dane techniczne naszych produktów.

Specjalistyczne narzędzie wsparcia, ułatwiające projektowanie z wykorzystaniem naszych produktów.

Darmowa baza brył 3D systemów szuflad, prowadnic i zawiasów przeznaczona do programu TopSolid Wood.

Proste i intuicyjne narzędzie, dzięki któremu w kilka minut znajdziesz podnośnik spełniający Twoje potrzeby.

Jeśli zastanawiasz się, jak wybrany model będzie prezentował się na Twoim meblu, nasza aplikacja ułatwi Ci to zadanie.

Skorzystaj z gotowych materiałów i zobacz jak najlepiej pokazać produkty GTV online.

Ekspozycja produktów w showroomach pozwala na bezpośrednie poznanie naszej oferty, podkreślając funkcjonalność naszych rozwiązań w naturalnym otoczeniu.

Znajdź swojego doradcę sprzedaży, który wesprze Cię w wyborze naszego asortymentu.

Dostosowujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Rzetelnie wspieramy Twój biznes, oferując kompleksową obsługę fabryk.

Sprawdź aktualne promocje w naszym sklepie online.

Warunki reklamacji i zwrotu produktów

Znajdź autoryzowane punkty z naszym asortymentem.

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy - czekamy na Twój telefon.

Poznaj naszych doradców sprzedaży, którzy wesprą Cię w wyborze naszych produktów.

Jako nasz Partner otrzymujesz od nas kompletne wsparcie marketingowe. Dbamy o branding punktów sprzedaży i przestrzeń sprzedażową: budujemy showroomy, dostarczamy ekspozytory, materiały POS, katalogi oraz wiele innych form wsparcia.

Współpracujemy z producentami akcesoriów meblowych, dekoracyjnych oraz oświetlenia LED. Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności? Tu znajdziesz najświeższe informacje o naszej aktywności – targi, premiery produktów, nagrody.

 • Realizacje

  Tworzymy i realizujemy projekty inwestycyjne
  z użyciem oświetlenia LED

  zobacz
   
 • Realizacje

  Tworzymy i realizujemy projekty inwestycyjne
  z użyciem oświetlenia LED

  zobacz
   
 • Realizacje

  Tworzymy i realizujemy projekty inwestycyjne
  z użyciem oświetlenia LED

  zobacz
   

NEWS

POZNAJ NAS

Jesteśmy polską firmą, która dzięki wytrwałości
i pasji w działaniu od ponad 20 lat łączy ergonomię z designem.
Dostarczając przystępne cenowo i atrakcyjne jakościowo produkty,
tworzymy lepszą codzienność w milionach mieszkań i biur na całym świecie.

Nasz asortyment

Nasz asortyment

W naszej ofercie znajdziesz ponad 8,5 tys. produktów: zawiasy, podnośniki, prowadnice, wyposażenie garderoby, systemy szuflad i oświetlenie LED. Produkty GTV spełniają normy certyfikowanych ośrodków w Europie i na świecie. Przykładamy szczególną wagę tak do jakości wykonania, jak funkcjonalności i designu.

Infrastruktura

Infrastruktura

Nowoczesne i w pełni zinformatyzowane centrum technologiczno-logistyczne w Pruszkowie, zlokalizowane 2,5 km od autostrady A2, pozwala nam na sprawne prowadzenie działalności na międzynarodową skalę.
Dysponujemy dwoma magazynami o łącznej powierzchni 27 000 m² z wydzielonymi składami celnymi, mieszczącymi 35 000 europalet.

Infrastruktura

Nasze
standardy

Nasze rozwiązania opieramy na autorskich projektach,
czerpiąc inspiracje z najnowszych trendów w światowym
designie i osiągnięć w najnowszych technologiach.

 • Własny Dział Badań i Rozwoju pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości. Monitorujemy każdy etap powstawania produktu – od projektu, przez dobór materiałów i proces testowania, do opatentowania wzoru i wprowadzenia produktu na rynek.

 • Produkt to nie tylko pomysł zrodzony w głowie projektanta, to efekt twórczej pracy całego zespołu naszych specjalistów: technologów, konstruktorów, product managerów i doradców.

 • Dzięki obecności na cyklicznych eventach i targach branżowych w kraju i na świecie oferujemy najlepsze rozwiązania dla biznesu i spełniamy oczekiwania naszych klientów.

 • Wierzymy, że dobra jakość nie musi oznaczać wysokiej ceny, dlatego swoją ofertę budujemy na nieosiągalnej dla konkurencji relacji cena-jakość.

 • Wykorzystaj swój potencjał i dołącz do profesjonalistów. Stawiamy na osoby dynamiczne, kreatywne, potrafiące funkcjonować w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy otwarci na rozwój młodych talentów.

  zobacz oferty
 • Przyłącz się do nas i poznaj wachlarz możliwości, jakie oferujemy naszym Partnerom. Budujemy długofalowe relacje oparte na otwartym dialogu i wzajemnym zaufaniu.

  więcej

© GTV 2018

parallax poznaj nas

parrallax nasze standardy