Doskonałe w każdym calu

Osoby zajęte aranżacją kuchni na nowo mogą zapomnieć o naprawdę istotnych detalach. Bez wątpienia taśmy LED są fajnym gadżetem, ale nie mają istotnego wpływu na faktyczny komfort korzystania z aneksu kuchennego. Takie źródło światła, wpuszczane w profile LED mimo wszystko jest w stanie rozjaśnić otoczenie. No i co najważniejsze – prezentuje się naprawdę dobrze. Sam wygląd to jednak nie wszystko.

Korzystanie z kuchni na co dzień powinno być dla nas przyjemnością, a nie przykrą powinnością. W tym przypadku okazuje się, jak bardzo zależne jest to od zamontowanych w niej mebli. Przestronny blat to tak naprawdę połowa sukcesu. W czasie gotowania (i nie tylko wtedy), będziesz zaglądać do szuflad. Ich nieustanne wysuwanie i domykanie wcale nie musi przyprawiać o dreszcze.

  S8A1812 HDR

Zazwyczaj wraz z rosnącym obciążeniem typowa szuflada zaczyna pracować ciężko, a nawet się zacinać. Nie znaczy to jednak, że nie da się tego przezwyciężyć. Wówczas należałoby pomyśleć o zmianie prowadnic na takie, którym w płynnej pracy nie przeszkadza nawet 30 kilogramów wewnątrz.

versalite plus

Przemyślany i dopasowany do potrzeb danej osoby system prowadnic doskonale sprawdzi się nie tylko w przypadku kuchni. Prowadnica kulkowa Versalite Plus jest świetnym przykładem tego, jak dane rozwiązanie można doprowadzić do perfekcji. Za jej pomocą szuflady domykają się nie tylko płynnie, ale niemal bezszelestnie, za co odpowiada mechanizm spowalniający. Poza tym, system oparty na wspomnianych prowadnicach, przystosowany jest do mebli bez uchwytów, dlatego z powodzeniem sprawdzi się np. w małej łazience czy szafie wnękowej.

Wewnątrz przestronnej szafy

Niejednokrotnie obciążone do granic możliwości szuflady działają z wyraźnym oporem. Można jednak temu zaradzić poprzez wymianę prowadnic na np. kulkowe, które pozwalają też (w zależności od modelu) na pełne wysunięcie. Dzięki temu zyskujemy łatwy dostęp do znajdujących się wewnątrz przedmiotów.

 

 S8A4252ELITE kosz ażurowy antracyt

Inteligentny system zamykania i otwierania na kliknięcie doskonale sprawdza się w szufladach bez klamek. Przy okazji wygląda to naprawdę dobrze w nowoczesnych, w pełni odsłoniętych garderobach. Swobodny dostęp do całej zawartości to w praktyce dużo lepsze rozwiązanie od ciężkich, przesuwanych na boki drzwi.