Aktualności GTV - szukasz inspiracji bądź fachowych porad? To jest miejsce dla Ciebie!

Oświetlenie większości przestrzeni odgrywa istotną rolę dla naszego samopoczucia. Jest to jeden z elementów mających wpływ na funkcjonowanie oraz wydajność naszego organizmu.

Dobrze zaaranżowane i przemyślane oświetlenie w miejscu pracy jak i w naszych domach wpłynie pozytywnie na samopoczucie wszystkich domowników. Rozumiejąc to zagadnienie tworzymy dla Państwa potrzeb najnowsze rozwiązania oraz wprowadzamy na rynek nowoczesne technologie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz między innymi aktualności GTV czy inspiracje, które mogą okazać się bardzo przydatne do zaaranżowania oświetleniowej przestrzeni.

U nas znajdziesz na przykład bieżące informacje o wiodącej na rynku marce.

Zapoznając się z naszą stroną internetową GTV, dotyczącą akcesoriów meblowych i oświetlenia w dziale O NAS - otrzymasz bieżące informacje o wiodącej na rynku marce, która jest rozpoznawalna również w wielu krajów świata. Ponadto masz możliwość uzyskania wiedzy na temat naszego Działu - BADANIA I ROZWÓJ. Należy podkreślić, że ważna jest dla nas polska myśl technologiczna, dlatego mamy i rozwijamy tą dziedzinę.

Jest Ci potrzebna prowadnica? Dzięki naszym aktualnościom i poradom wybierze najlepszą dla swoich potrzeb!

Akcesoria meblowe to nie tylko uchwyty, zawiasy czy wieszaki. To również rozwiązania, które ułatwiają przechowywanie przedmiotów czy odzieży. To również produkty niezbędne np. do niezawodnego działania mebli, w tym mebli kuchennych. Mamy na uwadze systemy szuflad, które zwiększają funkcjonalność mebli.

Aby takie systemy mogły niezawodnie działa potrzebna jest do tego prowadnica do szuflady - prowadnica kulkowa. Istotna jest jakość wykonania, co przedstawia się w płynności użytkowania. W tej dziedzinie, akcesoria meblowe nie ustępują markom zagranicznym, a cenowo produkty są konkurencyjne, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Prowadnica do drzwi przesuwnych szafy - dzięki aktualnością będzie na bieżąco z nowymi funkcjonalnościami naszych produktów!

Prowadnica do drzwi przesuwnych szafy tworzona jest w sposób nowatorski z zastosowaniem najnowszych obowiązujących myśli technicznych.

Wszystkie nasze produkty, w tym prowadnica łożyskowa czy prowadnica rolkowa wykonywane są z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. W naszych laboratoriach polscy specjaliści testują produkty między innymi pod kątem niezawodności i trwałości działania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem produktów.

   

Sub menu polecane

Swoje rozwiązania oświetleniowe opieramy na najnowszych osiągnięciach technologicznych, dążąc do tworzenia jakościowych, energooszczędnych źródeł światła LED.

Sub menu twins

Aluminiowa oprawa LED TWINS to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe dla biur, restauracji, salonów SPA i przestrzeni handlowych, gdzie wymagany jest długi okres eksploatacji oraz niskie zużycie energii.

Sub menu teksas

System oświetlenia w halach i magazynach to wyzwanie dla projektantów i instalatorów, którzy przy wyborze i projektowaniu oświetlenia muszą brać pod uwagę jego funkcjonalność i energooszczędność.

Sub menu arizona

Oprawy LED Arizona zaprojektowaliśmy na potrzeby zakładów przemysłowych, magazynów i obiektów sportowych, wymagających intensywnego i niezawodnego źródła światła, a jednocześnie energooszczędnego.

Sub menu omnia

Oprawy Omnia zaprojektowaliśmy z myślą o parkingach podziemnych, które powinny być równomierne oświetlone, tak by zredukować do minimum zaciemnione miejsca.

Sub menu filamenty

Żarówka pomimo klasycznego, nieco nudnego designu może stanowić element ozdobny. W każdym wnętrzu, w którym chcemy dodać nieco charakteru, a jednocześnie szukamy prostych rozwiązań, warto postawić na źródło światła z filamentami.

Sub menu glax

Uzyskanie niezwykłych efektów świetlnych w domu staje się coraz prostsze. Już nie tylko szafki kuchenne mogą zostać podświetlone, ale również meble w salonie i sypialni, tworząc niesamowite wrażenie przytulnego wnętrza.

Sub menu betis

Oprawy Betis zapewniają komfortowe warunki pracy, zwłaszcza w pomieszczeniach przemysłowych, w których dominują wielopoziomowe regały z towarem, tworzące wąskie przejścia.

Sub menu profile arch

Profile architektonicznie to najnowsza propozycja na efektownie oświetlenie wnętrza. Montowane w zabudowach z płyt gipsowo-kartonowych są alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia i stanowią nowoczesną formę minimalistycznych dekoracji w domu i biurze.

Sub menu empolio

Plafoniera Empolio doskonale sprawdzi się na klatkach schodowych, korytarzach, w pomieszczeniach technicznych i gospodarczych, a w domu – w spiżarni.

Sub menu magnat

W eliminacji niekomfortowych czynników pomoże nam wybór źródła światła, które sprzyja dobremu samopoczuciu...

Sub menu galaxy

Panele oświetleniowe we wnętrzach narażonych na ograniczone dotarcie światła dziennego muszą być odpowiednio dobrane – szczególnie w okresie jesienno-zimowym...

Sub menu nowosci

Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty. Zobacz, jakie nowości dla Ciebie przygotowaliśmy.

Sub menu katalog

Wygodny i szybki dostęp do katalogu produktów.

Sub menu katalogi i foldery

Aktualny przegląd naszych produktów uwzgledniający szczegółowe dane techniczne, wzbogacony o trendy, porady i inspiracje.

Sub menu zdjecia produktowe

Baza zdjęć obrazujących konkretne produkty z uwzględnieniem ich szczegółów.

Sub menu karty katalogowe

Szczegółowe dane techniczne naszych produktów.

Sub deklaracje ce

Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi prawne Unii Europejskiej, co potwierdza umieszczenie na nich oznaczenia CE. Tym samym deklaracja pozwala na wolny przepływ naszych towarów na rynku europejskim.

Sub menu pliki fotometryczne

Oddajemy do Waszej dyspozycji bazę plików fotometrycznych, wspomagających projektowanie oświetlenia w budynkach.

Sub menu materialy digital osw

Skorzystaj z gotowych materiałów i zobacz jak najlepiej pokazać produkty GTV online.

Sub menu dzial sprzedazy

Nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać odpowiedni asortyment i zapewnią wsparcie po zakończeniu transakcji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w całej Polsce. Znajdź swojego doradcę

Sub menu reklamacje

Warunki reklamacji i zwrotu produktów.

Sub menu punkty sprzedazy

Znajdź autoryzowane punkty z naszym asortymentem.

Sub menu gospodarka odpadami

Produkty elektryczne i elektroniczne firmy GTV spełniają wymagania zawarte w dyrektywach oraz przepisach implementujących dyrektywy do prawa krajowego.

Sub menu e sklep

Sprawdź partnerskie sklepy internetowe, w których znajdziesz asortyment oświetleniowy GTV.

Sub menu gtv poland

Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy - czekamy na Twój telefon.

Sub menu przedstawiciele handlowi

Poznaj naszych doradców sprzedaży, którzy wesprą Cię w wyborze naszych produktów.

Sub menu zostan dystrybutorem

Jako nasz Partner otrzymujesz od nas kompletne wsparcie marketingowe. Dbamy o branding punktów sprzedaży i przestrzeń sprzedażową: budujemy showroomy, dostarczamy ekspozytory, materiały POS, katalogi oraz wiele innych form wsparcia.

Sub menu zostan dostawca

Współpracujemy z producentami akcesoriów meblowych, dekoracyjnych oraz oświetlenia LED. Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Sub menu biuro prasowe

Chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności? Tu znajdziesz najświeższe informacje o naszej aktywności – targi, premiery produktów, nagrody.

© GTV 2018