Pora wziąć się za porządki!

Chaos nie bierze się znikąd. To zwykle skutek wcześniejszych niedopatrzeń lub zwyczajnie nienajlepszych nawyków. Z różnych względów to właśnie kuchnia jest najbardziej narażonym na zabałaganienie pomieszczeniem w naszych czterech ścianach. Zamiast jednak kolejny raz brać się za porządki, warto zacząć zapobiegać niepożądanym stanom. Niezwykle pomocne mogą okazać się odpowiednie akcesoria do kuchni.

MULTINO 2

MULTINO

Praktykowany przez nas styl życia wiąże się z wytwarzaniem odpadów. Te zaś, z oczywistych względów, należałoby segregować według kategorii. Nadprogramowa liczba pojemników może tylko powiększyć kuchenny chaos. Istnieją jednak akcesoria do kuchni, które pozwalają nam mądrzej i sprawniej sortować wyrzucane śmieci. Specjalnie zaprojektowane segregatory odpadów mogą stać się dyskretną częścią kuchennej zabudowy. Mamy do wyboru kosze mocowane do frontów mebli, lub wolnostojące które najlepiej umieścić w wysuwanej szufladzie z wysokim frontem.  

OC A0460D 06

Na rynku dostępne są także akcesoria do kuchni, które pozwolą nam rozwiązać problem braku miejsca na umyte naczynia. W tym celu koniecznie warto zaopatrzyć się w jedną z dostępnych na rynku ociekarek. W sprzedaży znajdziemy zarówno konstrukcje wolnostojące, do postawienia na blacie, jak też modele przeznaczone do montażu w meblach lub na ścianie. Drobne przedmioty możemy powiesić na systemie kuchennym opartym na relingach.

Nowe oblicze mebli!

Czasem nawet montując praktyczne akcesoria do kuchni trudno jest dojść do ogólnego ładu. W takiej sytuacji warto wdrożyć jeszcze kilka innych zmian, które uczynią to miejsce lepiej zorganizowanym, pod każdym względem. Często okazuje się, że problem stanowi nieodpowiednio zagospodarowana przestrzeń w meblach. Czy nowe szuflady kuchenne są w stanie przynieść rewolucje w tym zakresie? Tak!

Doskonale przemyślane szuflady kuchenne jak np. Modern Box od GTV, rozwiążą wiele domowych problemów, związanych z  brakiem miejsca na drobne przedmioty. Wartą rozważenia propozycją są również organizery. Takie wkłady sprawią, że szuflady kuchenne staną się niezwykle praktyczne. Bez trudu zmieścimy w ich wnętrzu sztućce i wiele innych drobiazgów, wprowadzając do naszych szuflad stylowy ład.

Axis Pro cargo detal

Standardowe szuflady kuchenne wyposażone są w mechanizmy dalekie od ideału. Konsumenci mogą jednak wybierać dziś spośród o wiele lepszych rozwiązań. Do tego grona należy zaliczyć bezsprzecznie szuflady AXIS PRO. Udoskonalone pod kątem użytkowym, odporne na znacznie większe obciążenie- nawet do 40 kg,  z opcją pełnego wysuwu oraz systemem cichego domykania szuflad. Korzystanie z takich szuflad to wygoda, na jaką wszyscy zasługujemy.

zawias klobucka 165 kątowy

Meble kuchenne w dowolnym momencie możemy zmodyfikować, m.in. poprzez sięgnięcie po sprawdzone rozwiązania. Niezwykle trwały i odporny na obciążenia zawias hydrauliczny ECHC tchnie w każdą z szafek nowe życie. Od tego momentu zaczną się one otwierać tak, jak byśmy tego oczekiwali. Tak zmodyfikowane szafki będą nam służyć bezawaryjnie przez długie lata, podobnie zresztą jak nowoczesne szuflady kuchenne.